ABB Componenten System pro M compact Installatieautomaat 1P+N, 6ka-10ka C kar, 10a - 2CSS252420R0104
Artikelnummer: 26613982 | Fabrikantnummer: 2CSS252420R0104 | EAN: 8012542735250
Omschrijving
Installatieautomaat 1P+N, 6kA-10kA C kar, 10A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSS252420R0104. Het EAN nummer is 8012542735250. Het interne artikelnummer is 26613982.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Verliesvermogen | 2.5 W |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 10 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Inbouwdiepte | 69.4 mm |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Installatieautomaat 1P+N, 6ka-10ka C kar, 10a
Artikelnummer: 26613982
Fabrikantnummer: 2CSS252420R0104