ABB Componenten System pro M compact Installatieautomaat 50ka, 80a, D kar., 1 polig - 2CCG001238R0001
Artikelnummer: 25692217 | Fabrikantnummer: 2CCG001238R0001 | EAN: 7612271517076
Omschrijving
Installatieautomaat 50kA, 80A, D kar., 1 polig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CCG001238R0001. Het EAN nummer is 7612271517076. Het interne artikelnummer is 25692217.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Uitschakelkarakteristiek | D |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 25 kA |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. (meet)stroom | 80 A |
| Spanningstype | Overig |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 6 kV |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Verliesvermogen | 6.4 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Installatieautomaat 50ka, 80a, D kar., 1 polig
Artikelnummer: 25692217
Fabrikantnummer: 2CCG001238R0001