ABB Componenten System pro M compact Installatieautomaat- S200C 2P, 20a, B-kar, 6ka - 2CSS252420R0205
Artikelnummer: 26677302 | Fabrikantnummer: 2CSS252420R0205 | EAN: 8012542734550
Omschrijving
Installatieautomaat- S200C 2P, 20A, B-kar, 6kA
Het productnummer van de fabrikant is 2CSS252420R0205. Het EAN nummer is 8012542734550. Het interne artikelnummer is 26677302.
Aanvullende informatie
De S202C-serie installatieautomaat is een 2-polig apparaat in 1 module voor de beveiliging van stroomkringen tegen overbelasting en kortsluiting.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 10 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Verliesvermogen | 5.6 W |
| Inbouwdiepte | 69.4 mm |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Installatieautomaat- S200C 2P, 20a, B-kar, 6ka
Artikelnummer: 26677302
Fabrikantnummer: 2CSS252420R0205