ABB Componenten System pro M compact Verzamelrail Voor DS301C drie fase + N, 56 modules - 2CDL230331R1060
Artikelnummer: 23826320 | Fabrikantnummer: 2CDL230331R1060 | EAN: 4053546050561
Omschrijving
Verzamelrail voor DS301C Drie fase + N, 56 modules
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDL230331R1060. Het EAN nummer is 4053546050561. Het interne artikelnummer is 23826320.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Aantal fasen | 4 |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Geschikt voor aantal apparaten | 57 |
| Aantal polen | 57 |
| Breedte in module-eenheden | 56 |
| Lengte | 1070 mm |
| Delingsmaat | 44729 mm |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Verzamelrail Voor DS301C drie fase + N, 56 modules
Artikelnummer: 23826320
Fabrikantnummer: 2CDL230331R1060