ABB Componenten System pro M compact Vlamboogdetector Met geïntegreerde aardlekautomaat, 7,5 ka 1P+N, B cha - 2CSA255103R1105
Artikelnummer: 26649275 | Fabrikantnummer: 2CSA255103R1105 | EAN: 8012542735618
Het productnummer van de fabrikant is 2CSA255103R1105. Het EAN nummer is 8012542735618. Het interne artikelnummer is 26649275.
| Klasse |
Aardlekautomaat met nevenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 7.5 kA |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Nom. (meet)spanning nevenapparaat | 230 V |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Abb Signaal-hulpcontact voor F 200/ S20
Artikelnummer: 11150773
Fabrikantnummer: 2CDS200912R0001
Abb Nulspanningsspoel 230vac S 200
Artikelnummer: 12617935
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0005
Abb Hulpcontact aan de rechterzijde 2no
Artikelnummer: 20851830
Fabrikantnummer: 2CDS200946R0002
ABB NULSP SPOEL S2C-UA 24VAC
Artikelnummer: 20456845
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0002
ABB NULSP SPOEL S2C-UA400VAC
Artikelnummer: 20456858
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0006
Abb Nulspanningsspoel 24VDC S 200
Artikelnummer: 20046380
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0007
Abb Signaal/hulp contact 1M
Artikelnummer: 11150788
Fabrikantnummer: 2CDS200922R0001
Abb Nulspanningsspoel 12VDC S 200
Artikelnummer: 20155307
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0001
ABB ONDSPSPL 2C-UA S200 48VDC
Artikelnummer: 21489822
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0008
ABB HULPCNTBL HULPCONTACT
Artikelnummer: 21489520
Fabrikantnummer: 2CDS200946R0003
ABB ONDSPSPL 2C-UA S200 110VDC
Artikelnummer: 21489823
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0009
ABB ONDSPSPL S2C-UA 48VAC S200
Artikelnummer: 21489820
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0003
ABB ONDSPSPL 2C-UA S200 110VAC
Artikelnummer: 21489821
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0004
ABB ONDSPSPL 2C-UA S200 230VDC
Artikelnummer: 21489824
Fabrikantnummer: 2CSS200911R0010
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26649275
Fabrikantnummer: 2CSA255103R1105