ABB Componenten Thermische beveiliging Electronisch Overbelasting ralais range 2,0....6,3a uitschakelklasse 1 - 1SAX111001R1104
Artikelnummer: 26614525 | Fabrikantnummer: 1SAX111001R1104 | EAN: 4013614395253
Het productnummer van de fabrikant is 1SAX111001R1104. Het EAN nummer is 4013614395253. Het interne artikelnummer is 26614525.
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Thermische beveiliging
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Breedte | 44.4 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Hoogte | 74.6 mm |
| Instelbaar stroombereik | 2 - 6.3 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 690 - 690 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 6.3 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Abb Aanbouwdeel voor losse opstelling
Artikelnummer: 20518014
Fabrikantnummer: 1SAX101110R0001
Abb Verzonken reset drukknop met schacht tekst R.
Artikelnummer: 22367544
Fabrikantnummer: 1SFA616162R1014
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26614525
Fabrikantnummer: 1SAX111001R1104