ABB Componenten Tmax XT XT7D M 1600 3 polig vast met vooraansluiting lastschakelaar - 1SDA101914R1
Artikelnummer: 24096363 | Fabrikantnummer: 1SDA101914R1 | EAN: 8056221019583
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
XT7D M 1600 3 polig vast met vooraansluiting Lastschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SDA101914R1. Het EAN nummer is 8056221019583. Het interne artikelnummer is 24096363.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Tmax XT
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1600 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Kleur bedieningselement | Wit |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 20 kA |
| Hoogte | 268 mm |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 0 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor ABB Componenten Tmax XT XT7D M 1600 3 polig vast met vooraansluiting lastschakelaar
Abb Tmax lastscheider ip20 3P 1600a
Abb Tmax lastscheider ip20 3P 1600a
Abb Tmax lastscheider ip20 3P 1600a
Artikelnummer: 20098739
Fabrikantnummer: 1SDA062042R1
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Tmax XT XT7D M 1600 3 polig vast met vooraansluiting lastschakelaar
Artikelnummer: 24096363
Fabrikantnummer: 1SDA101914R1