Tmax XT1N 125/R 35 3P ul/csa vast met vooraansluiting vaste therm. en - 1SDA074638R1
Artikelnummer: 22366823 | Fabrikantnummer: 1SDA074638R1 | EAN: 8015644785055
Het productnummer van de fabrikant is 1SDA074638R1. Het EAN nummer is 8015644785055. Het interne artikelnummer is 22366823.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Tmax XT
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Verliesvermogen | 2 W |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 500 - 500 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 35 - 35 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 240 - 347 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 22366823
Fabrikantnummer: 1SDA074638R1