ABB Componenten TriLine-C Sokkel Met ventilatie HXBXD 100x606x406 - 2CPX047057R9999
Artikelnummer: 26631916 | Fabrikantnummer: 2CPX047057R9999 | EAN: 4011617470571
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX047057R9999. Het EAN nummer is 4011617470571. Het interne artikelnummer is 26631916.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Breedte | 606 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 606 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Ja |
| Diepte | 406 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 406 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel compleet |
| Categorieën | Groepenkasten |
Abb RZB210 montageprofiel B2 RZB210
Artikelnummer: 20468155
Fabrikantnummer: 2CPX046040R9999
Abb RZ35P2 beugel voor profiel kabeltre
Artikelnummer: 12620515
Fabrikantnummer: 2CPX046010R9999
Abb RZ5P4 sokkelkoppelset RZ5P4
Artikelnummer: 20741997
Fabrikantnummer: 2CPX046008R9999
ABB STELSCHROEF RZ4P4 SE4
Artikelnummer: 20447426
Fabrikantnummer: 2CPX046007R9999
Abb RZ3P4 bodembevestiging voor de sokk
Artikelnummer: 20717394
Fabrikantnummer: 2CPX046006R9999
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26631916
Fabrikantnummer: 2CPX047057R9999