ABB Componenten CombiLine N Afstandhouder 50MM, set Á 10ST - 2CPX062399R9999
Artikelnummer: 24096987 | Fabrikantnummer: 2CPX062399R9999 | EAN: 4011617623991
Omschrijving
Afstandhouder 50mm, set á 10st
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX062399R9999. Het EAN nummer is 4011617623991. Het interne artikelnummer is 24096987.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 11 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Afstandsstuk |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Afstandhouder 50MM, set Á 10ST
Artikelnummer: 24096987
Fabrikantnummer: 2CPX062399R9999