ABB Componenten TriLine-R Bodemplaat V.V. flensopeningen TBV sinus membraam/ kabeltule B3/D6 - 2CPX046628R9999
Artikelnummer: 23885044 | Fabrikantnummer: 2CPX046628R9999 | EAN: 4011617466284
Omschrijving
Bodemplaat v.v. flensopeningen tbv sinus membraam/ kabeltule B3/D6
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX046628R9999. Het EAN nummer is 4011617466284. Het interne artikelnummer is 23885044.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 625 mm |
| Hoogte | 509 mm |
| Diepte | 509 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 864 mm |
| Breedte | 762 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TriLine-R Bodemplaat V.V. flensopeningen TBV sinus membraam/ kabeltule B3/D6
Artikelnummer: 23885044
Fabrikantnummer: 2CPX046628R9999