ABB Componenten CombiLine N Eindafscherming TBV raildrager ZX152 - 2CPX060209R9999
Artikelnummer: 24096941 | Fabrikantnummer: 2CPX060209R9999 | EAN: 4011617602095
Omschrijving
Eindafscherming tbv raildrager ZX152
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX060209R9999. Het EAN nummer is 4011617602095. Het interne artikelnummer is 24096941.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 350 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 30 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Eindafscherming TBV raildrager ZX152
Artikelnummer: 24096941
Fabrikantnummer: 2CPX060209R9999