ABB Componenten CombiLine N Montagebeugel, set Á 100ST - 2CPX062476R9999
Artikelnummer: 24096988 | Fabrikantnummer: 2CPX062476R9999 | EAN: 4011617624769
Omschrijving
Montagebeugel, set á 100st
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX062476R9999. Het EAN nummer is 4011617624769. Het interne artikelnummer is 24096988.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 130 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Materiaal | Overig |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsonderdelen-/set |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagebeugel, set Á 100ST
Artikelnummer: 24096988
Fabrikantnummer: 2CPX062476R9999