ABB Componenten CombiLine N Montagebeugel TBV raildrager ZX522, set Á 10ST - 2CPX062485R9999
Artikelnummer: 24097003 | Fabrikantnummer: 2CPX062485R9999 | EAN: 4011617624851
Omschrijving
Montagebeugel tbv raildrager ZX522, set á 10st
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX062485R9999. Het EAN nummer is 4011617624851. Het interne artikelnummer is 24097003.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 103 mm |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 53 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagebeugel TBV raildrager ZX522, set Á 10ST
Artikelnummer: 24097003
Fabrikantnummer: 2CPX062485R9999