ABB Componenten TriLine-C Sokkel HXBXD 100x1106x406mm - 2CPX047049R9999
Artikelnummer: 24162620 | Fabrikantnummer: 2CPX047049R9999 | EAN: 4011617470496
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX047049R9999. Het EAN nummer is 4011617470496. Het interne artikelnummer is 24162620.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1106 mm |
| Breedte | 1106 mm |
| Diepte | 406 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 406 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel compleet |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 24162620
Fabrikantnummer: 2CPX047049R9999