ABB Componenten TriLine-C Zichtdeur 3PW/12gu, ral7035 - 2CPX047034R9999
Artikelnummer: 24161515 | Fabrikantnummer: 2CPX047034R9999 | EAN: 4011617470342
Omschrijving
Zichtdeur 3PW/12GU, RAL7035
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX047034R9999. Het EAN nummer is 4011617470342. Het interne artikelnummer is 24161515.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Diepte | 15 mm |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Breedte | 864 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 1891 mm |
| Model | Beschermdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TriLine-C Zichtdeur 3PW/12gu, ral7035
Artikelnummer: 24161515
Fabrikantnummer: 2CPX047034R9999