ABB Componenten TruONE Automatische Omschakelaar 200a, 3P, I-O-ii, level 3 controller (LCD) - 1SCA153448R1001
Artikelnummer: 26609474 | Fabrikantnummer: 1SCA153448R1001 | EAN: 6417019844749
Omschrijving
Automatische omschakelaar 200A, 3P, I-O-II, Level 3 controller (LCD)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA153448R1001. Het EAN nummer is 6417019844749. Het interne artikelnummer is 26609474.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TruONE
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 330 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Hoogte | 305 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Diepte | 183 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 480 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 18 kA |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TruONE Automatische Omschakelaar 200a, 3P, I-O-ii, level 3 controller (LCD)
Artikelnummer: 26609474
Fabrikantnummer: 1SCA153448R1001