ABB Componenten TwinLine Afdeklijst KWH veld in TL-kast - 2CPX010508R9999
Artikelnummer: 24105694 | Fabrikantnummer: 2CPX010508R9999 | EAN: 4011617105084
Omschrijving
Afdeklijst kWh veld in TL-kast
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010508R9999. Het EAN nummer is 4011617105084. Het interne artikelnummer is 24105694.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 25 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TwinLine Afdeklijst KWH veld in TL-kast
Artikelnummer: 24105694
Fabrikantnummer: 2CPX010508R9999