ABB Componenten TwinLine Afschermset 2B 12re, ingebouwd - 2CPX010721R9999
Artikelnummer: 24105746 | Fabrikantnummer: 2CPX010721R9999 | EAN: 4011617107217
Omschrijving
Afschermset 2B 12RE, ingebouwd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010721R9999. Het EAN nummer is 4011617107217. Het interne artikelnummer is 24105746.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 30 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Breedte | 547.5 mm |
| Hoogte | 1847.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TwinLine Afschermset 2B 12re, ingebouwd
Artikelnummer: 24105746
Fabrikantnummer: 2CPX010721R9999