ABB Componenten TwinLine Afschermset 3B 7re, ingebouwd - 2CPX010725R9999
Artikelnummer: 24105748 | Fabrikantnummer: 2CPX010725R9999 | EAN: 4011617107255
Omschrijving
Afschermset 3B 7RE, ingebouwd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010725R9999. Het EAN nummer is 4011617107255. Het interne artikelnummer is 24105748.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 30 mm |
| Breedte | 797.5 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Hoogte | 1097.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TwinLine Afschermset 3B 7re, ingebouwd
Artikelnummer: 24105748
Fabrikantnummer: 2CPX010725R9999