ABB Componenten TwinLine Deur Blind, 2B 7re, rechts ral7035 - 2CPX010556R9999
Artikelnummer: 23554344 | Fabrikantnummer: 2CPX010556R9999 | EAN: 4011617105565
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010556R9999. Het EAN nummer is 4011617105565. Het interne artikelnummer is 23554344.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Hoogte | 1093 mm |
| Uitvoering | Beschermdeur |
| Breedte | 543 mm |
| Diepte | 5.5 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23554344
Fabrikantnummer: 2CPX010556R9999