ABB Componenten TwinLine Flensplaat V.V. 3X kabeltule - 2CPX010457R9999
Artikelnummer: 23665505 | Fabrikantnummer: 2CPX010457R9999 | EAN: 4011617104575
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010457R9999. Het EAN nummer is 4011617104575. Het interne artikelnummer is 23665505.
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Recht |
| Breedte | 160 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Type schroefdraad | Geen |
| Hoogte | 147 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 0 - 0 |
| Model | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23665505
Fabrikantnummer: 2CPX010457R9999