ABB Componenten TwinLine Montagekit Voor ot800 middel - 2CPX044097R9999
Artikelnummer: 23622265 | Fabrikantnummer: 2CPX044097R9999 | EAN: 4011617440970
Omschrijving
Montagekit voor OT800 middel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX044097R9999. Het EAN nummer is 4011617440970. Het interne artikelnummer is 23622265.
| Klasse |
Inbouwunit met schakelaars
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Hoogte | 600 mm |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor lastscheider | Ja |
| Diepte | 400 mm |
| Met afdekking | Ja |
| Kunststof afdekplaat | Ja |
| Incl. lastscheider | Nee |
| Met verdeelklemmen | Nee |
| Incl. nulspanningsschakelaar | Nee |
| Incl. vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor nulspanningsschakelaar | Nee |
| Incl. omschakelaar | Nee |
| Geschikt voor omschakelaar | Nee |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom | 800 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TwinLine Montagekit Voor ot800 middel
Artikelnummer: 23622265
Fabrikantnummer: 2CPX044097R9999