ABB Componenten TwinLine N (1000a) railkoper 50x10mm, 1VB - 2CPX042335R9999
Artikelnummer: 23647413 | Fabrikantnummer: 2CPX042335R9999 | EAN: 4011617423355
Omschrijving
N (1000A) Railkoper 50x10mm, 1VB
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX042335R9999. Het EAN nummer is 4011617423355. Het interne artikelnummer is 23647413.
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Flexibel | Nee |
| Lengte | 192 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 1000 A |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Vlak/plat |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TwinLine N (1000a) railkoper 50x10mm, 1VB
Artikelnummer: 23647413
Fabrikantnummer: 2CPX042335R9999