ABB Componenten TwinLine Wandkast, dubbel geïsoleerd ip55 , ral7035 - 2CPX010062R9999
Artikelnummer: 22369512 | Fabrikantnummer: 2CPX010062R9999 | EAN: 4011617100621
Omschrijving
Wandkast, dubbel geïsoleerd IP55 , RAL7035
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010062R9999. Het EAN nummer is 4011617100621. Het interne artikelnummer is 22369512.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Slagvastheid | IK08 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 1400 mm |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 800 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Inbouwdiepte | 155 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Soort afdekking | Deur |
| Breedte in module-eenheden | 36 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 6 |
| Plaatdikte kast | 1 mm |
| Aantal rijen | 27 |
| Aantal modulen | 324 |
| Plaatdikte deur/deksel | 1.5 mm |
| Nom. stroom (In) | 250 A |
| Inwendige diepte | 225 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Aantal leidinginvoeringen | 156 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TwinLine Wandkast, dubbel geïsoleerd ip55 , ral7035
Artikelnummer: 22369512
Fabrikantnummer: 2CPX010062R9999