ABB Componenten UK600 Afdekplaat, din-rail binnenwerk met N/pe QT, uk62 - 2CPX031140R9999
Artikelnummer: 24105929 | Fabrikantnummer: 2CPX031140R9999 | EAN: 4011617311409
Omschrijving
Afdekplaat, DIN-rail binnenwerk met N/PE QT, UK62
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX031140R9999. Het EAN nummer is 4011617311409. Het interne artikelnummer is 24105929.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
UK600
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 306 mm |
| Materiaal | Overig |
| Diepte | 34 mm |
| Hoogte | 421 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Adapterset |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten UK600 Afdekplaat, din-rail binnenwerk met N/pe QT, uk62
Artikelnummer: 24105929
Fabrikantnummer: 2CPX031140R9999