ABB Componenten UK600 Din-Rail binnenwerk, 4-rijen, uk64 - 2CPX031121R9999
Artikelnummer: 24105896 | Fabrikantnummer: 2CPX031121R9999 | EAN: 4011617311218
Omschrijving
DIN-rail binnenwerk, 4-rijen, UK64
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX031121R9999. Het EAN nummer is 4011617311218. Het interne artikelnummer is 24105896.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
UK600
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Hoogte | 410 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten UK600 Din-Rail binnenwerk, 4-rijen, uk64
Artikelnummer: 24105896
Fabrikantnummer: 2CPX031121R9999