ABB Componenten UK600 Draadhouder Uk600 serie, set Á 10 ST. - 2CPX031420R9999
Artikelnummer: 24096574 | Fabrikantnummer: 2CPX031420R9999 | EAN: 4011617314202
Omschrijving
Draadhouder UK600 serie, set á 10 st.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX031420R9999. Het EAN nummer is 4011617314202. Het interne artikelnummer is 24096574.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
UK600
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 38 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 13 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten UK600 Draadhouder Uk600 serie, set Á 10 ST.
Artikelnummer: 24096574
Fabrikantnummer: 2CPX031420R9999