ABB Componenten ComfortLine Montageprofiel T.B.V ze225 (dubbel WCD) - 2CPX061178R9999
Artikelnummer: 24096962 | Fabrikantnummer: 2CPX061178R9999 | EAN: 4011617611783
Omschrijving
Montageprofiel t.b.v ZE225 (dubbel wcd)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX061178R9999. Het EAN nummer is 4011617611783. Het interne artikelnummer is 24096962.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
ComfortLine
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 125 mm |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 62 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten ComfortLine Montageprofiel T.B.V ze225 (dubbel WCD)
Artikelnummer: 24096962
Fabrikantnummer: 2CPX061178R9999