ABB Componenten UK600 Sierlijst Met blinddeur, 5-rijen, ral7016, uk66 - 2CPX031090R9999
Artikelnummer: 23665557 | Fabrikantnummer: 2CPX031090R9999 | EAN: 4011617310907
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX031090R9999. Het EAN nummer is 4011617310907. Het interne artikelnummer is 23665557.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
UK600
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering oppervlakte | Gelakt |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Diepte | 32 mm |
| Uitvoering | Beschermdeur |
| Hoogte | 872 mm |
| Breedte | 383.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23665557
Fabrikantnummer: 2CPX031090R9999