ABB Componenten UK600 Sierlijst Met blinddeur, afdekplaat, din -rail binnenwerk, N/pe QT, uk - 2CPX031131R9999
Artikelnummer: 24105850 | Fabrikantnummer: 2CPX031131R9999 | EAN: 4011617311317
Omschrijving
Sierlijst met blinddeur, afdekplaat, DIN -rail binnenwerk, N/PE QT, UK
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX031131R9999. Het EAN nummer is 4011617311317. Het interne artikelnummer is 24105850.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
UK600
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Overig |
| Diepte | 36 mm |
| Hoogte | 372 mm |
| Breedte | 384 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Adapterset |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten UK600 Sierlijst Met blinddeur, afdekplaat, din -rail binnenwerk, N/pe QT, uk
Artikelnummer: 24105850
Fabrikantnummer: 2CPX031131R9999