ABB Componenten MAGNSCHAK 1SBL347082R1322 - 1SBL347082R1322
Artikelnummer: 23257051 | Fabrikantnummer: 1SBL347082R1322 | EAN: 3471523157637
Omschrijving
Abb magneetschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL347082R1322. Het EAN nummer is 3471523157637. Het interne artikelnummer is 23257051.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AFS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 40 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 70 A |
| Diepte | 144 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 125.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 22.371 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product