ABB Componenten System pro M compact Vlamboogdetector Met geïntegreerde aardlekautomaat, 7,5 ka 1P+N, C cha - 2CSA255103R1164
Artikelnummer: 23665775 | Fabrikantnummer: 2CSA255103R1164 | EAN: 8012542611110
Omschrijving
Vlamboogdetector met geïntegreerde aardlekautomaat, 7,5 kA 1P+N, C Cha
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSA255103R1164. Het EAN nummer is 8012542611110. Het interne artikelnummer is 23665775.
| Klasse |
Aardlekautomaat met nevenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 7.5 kA |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. (meet)spanning nevenapparaat | 230 V |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Vlamboogdetector Met geïntegreerde aardlekautomaat, 7,5 ka 1P+N, C cha
Artikelnummer: 23665775
Fabrikantnummer: 2CSA255103R1164