VMS 32 afdekplaat grijs (ral7035) - 4TBV853103C0100
Artikelnummer: 23386245 | Fabrikantnummer: 4TBV853103C0100 | EAN: 5411815256974
Omschrijving
VMS 32 AFDEKPLAAT GRIJS (RAL7035)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBV853103C0100. Het EAN nummer is 5411815256974. Het interne artikelnummer is 23386245.
| Klasse |
Afdekking/afscherming/markeerstrook voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
VMS
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 301 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Breedte | 201 mm |
| Plaats van montage | Raamwerk |
| Model | Afdekking |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product