ABB Componenten VMS Lastscheider 400a 3P - 1SPV005100F0036
Artikelnummer: 23775084 | Fabrikantnummer: 1SPV005100F0036 | EAN: 8712507480750
Omschrijving
Lastscheider 400A 3P
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SPV005100F0036. Het EAN nummer is 8712507480750. Het interne artikelnummer is 23775084.
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
VMS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal polen | 3 |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Hoogte | 640 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Uitvoering | Met deksel |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Onder |
| Nom. stroom | 400 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product