ABB Componenten Drukknoppen Wit Tekstkapje tekst 'reset' voor signaallampen - 1SFA616903R1025
Artikelnummer: 22367555 | Fabrikantnummer: 1SFA616903R1025 | EAN: 7320500176894
Omschrijving
Wit tekstkapje tekst 'reset' voor signaallampen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA616903R1025. Het EAN nummer is 7320500176894. Het interne artikelnummer is 22367555.
| Klasse |
Lens drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Drukknoppen
Toon alle producten in deze serie |
| Met opschrift | Ja |
| Kleur lens | Wit |
| Inbouwdiameter | 22.5 mm |
| Uitvoeringsvorm lens | Rond |
| Bouwvorm | Hoog |
| Breedte | 0.017 mm |
| Hoogte | 0.017 mm |
| Diameter | 0.017 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Drukknoppen Wit Tekstkapje tekst 'reset' voor signaallampen
Artikelnummer: 22367555
Fabrikantnummer: 1SFA616903R1025