ABB Componenten TriLine-R Zijwanden L/R, ral7035, - 2CPX045820R9999
Artikelnummer: 22369685 | Fabrikantnummer: 2CPX045820R9999 | EAN: 4011617458203
Omschrijving
Zijwanden L/R, RAL7035,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX045820R9999. Het EAN nummer is 4011617458203. Het interne artikelnummer is 22369685.
| Klasse |
Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Gelakt |
| Aantal hoogte-eenheden | 8 |
| Met slot | Nee |
| Hoogte | 1900 mm |
| Geschikt als zijwand | Ja |
| Geschikt als achterwand | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 325 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TriLine-R Zijwanden L/R, ral7035,
Artikelnummer: 22369685
Fabrikantnummer: 2CPX045820R9999