Abb Cont MS 132 16 L motorbev. schakelaar - 1SAM350100R1011
Artikelnummer: 23405809 | Fabrikantnummer: 1SAM350100R1011 | EAN: 4013614516511
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM350100R1011. Het EAN nummer is 4013614516511. Het interne artikelnummer is 23405809.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 16 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Hoogte | 2 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Breedte | 3 mm |
| Diepte | 1 mm |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 7.5 kW |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 10 - 16 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 240 - 240 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 690 V |
| Verliesvermogen | 8.4 W |
| Categorieën |
Thermische beveiliging
Componenten Groepenkasten |
Abb Motorbeveiligingsschakelaar range 10-16a
Artikelnummer: 10582561
Fabrikantnummer: 1SAM350000R1011