ABB 1SVR427056R2000 - 1SVR427056R2000
Artikelnummer: 22368587 | Fabrikantnummer: 1SVR427056R2000 | EAN: 4016779697873
Omschrijving
Abb CP-T gelijkstroomvoedingseenheid, (bxdxh) 276x121x131mm, 1e Secundaire spanning 48V, spanningstype voedingsspanning AC/DC, nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz 340 - 575V, max. uitgangsstroom 1 20A, vermogensafgifte 960W, nom. uitgangsspanning 1 48V, draagrailmontage mogelijk,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR427056R2000. Het EAN nummer is 4016779697873. Het interne artikelnummer is 22368587.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
VOEDINGEN
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Diepte | 121 mm |
| Hoogte | 131 mm |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Breedte | 276 mm |
| Inbouwbreedte | 276 mm |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 340 - 575 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 480 - 820 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 340 - 575 V |
| Inbouwhoogte | 131 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Opgenomen vermogen | 1050 VA |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product