Abb CR-S basis unit 48-60VDC schroef aansluiting - 1SVR405521R5100
Artikelnummer: 20171885 | Fabrikantnummer: 1SVR405521R5100 | EAN: 4013614499227
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR405521R5100. Het EAN nummer is 4013614499227. Het interne artikelnummer is 20171885.
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Interface relais / CR-S
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 5 |
| Diepte | 70.9 mm |
| Hoogte | 88.3 mm |
| Breedte | 6.3 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20171885
Fabrikantnummer: 1SVR405521R5100