ABB RAILKPR ZX2010 - 2CPX042208R9999
Artikelnummer: 21051501 | Fabrikantnummer: 2CPX042208R9999 | EAN: 4011617422082
Omschrijving
Abb CombiLine, TriLine-R railkoper, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX042208R9999. Het EAN nummer is 4011617422082. Het interne artikelnummer is 21051501.
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
CombiLine N, TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Flexibel | Nee |
| Hoogte | 12 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 360 A |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Vlak/plat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product