ABB RAIL 12X5MM EV 250A B1 KRT - 2CPX042200R9999
Artikelnummer: 20433040 | Fabrikantnummer: 2CPX042200R9999 | EAN: 4011617422006
Omschrijving
Abb CombiLine, TriLine-R railkoper vlak/plat, (bxhxl) 5mmx12mmx0.25m, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), nom. (meet)stroom In 250A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX042200R9999. Het EAN nummer is 4011617422006. Het interne artikelnummer is 20433040.
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
CombiLine N, TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 250 mm |
| Flexibel | Nee |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 250 A |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Vlak/plat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product