ABB CU 12X5MM 250A B2 ZX1002 - 2CPX041871R9999
Artikelnummer: 20433051 | Fabrikantnummer: 2CPX041871R9999 | EAN: 4011617418719
Omschrijving
Abb CombiLine ZX railkoper vlak, (lxbxh) 496mx12x5mm, nom. (meet-)stroom In 250A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041871R9999. Het EAN nummer is 4011617418719. Het interne artikelnummer is 20433051.
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
CombiLine N, TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 500 mm |
| Flexibel | Nee |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 250 A |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Vlak/plat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product