ABB DOCHDKSLS ZA13P10 - 2CPX062381R9999
Artikelnummer: 21041654 | Fabrikantnummer: 2CPX062381R9999 | EAN: 4011617623816
Omschrijving
Abb CombiLine, TriLine-R documenthouder voor kast/lessenaar, kunststof, groen, (hxbxd) 297x210x3mm, uitvoering schakelschematas, bevestiging zelfklevend, geschikt voor bouwbreedte kast 220mm, RAL-nummer 6005
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX062381R9999. Het EAN nummer is 4011617623816. Het interne artikelnummer is 21041654.
| Klasse |
Documenthouder voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
TwinLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 210 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Groen |
| Transparant | Nee |
| Diepte | 3 mm |
| Hoogte | 297 mm |
| RAL-nummer | 6005 |
| Bevestiging zelfklevend | Ja |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 220 mm |
| Model | Schakelschematas |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product