Abb Drukknop met 1no 1NC terugverend rood - 1SFA619126R1071
Artikelnummer: 20914423 | Fabrikantnummer: 1SFA619126R1071 | EAN: 7320500375891
Omschrijving
Abb CP drukknop
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA619126R1071. Het EAN nummer is 7320500375891. Het interne artikelnummer is 20914423.
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen / Compact
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Transparant | Nee |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Kleur knop | Rood |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65/IP67 |
| Breedte opening | 40 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Type knop | Paddenstoel |
| Voedingsspanning lamp | 300 V |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product