Abb Drukknoppenkast leeg 1-gats plastic ip66 grijs - 1SFA611811R1000
Artikelnummer: 12464809 | Fabrikantnummer: 1SFA611811R1000 | EAN: 7320500312506
Omschrijving
Abb MEP drukknopkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA611811R1000. Het EAN nummer is 7320500312506. Het interne artikelnummer is 12464809.
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen / Modular
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 101 mm |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Grijs |
| Diepte | 60.5 mm |
| Hoogte | 74.4 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Doorsnede openingen | 22.3 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Abb Drukknoppenkast leeg 1-gats plastic ip66 grijs
Artikelnummer: 12464809
Fabrikantnummer: 1SFA611811R1000