Abb Emax lastscheider ip65 4P 800a - 1SDA059042R1
Artikelnummer: 21027221 | Fabrikantnummer: 1SDA059042R1 | EAN: 8015644614010
Omschrijving
E1B/E MS 800 1000V DC FHR 4 Lastscheider
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SDA059042R1. Het EAN nummer is 8015644614010. Het interne artikelnummer is 21027221.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Emax
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 386 mm |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 800 A |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 20 kA |
| Diepte | 302 mm |
| Hoogte | 418 mm |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 800 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product