Abb Electro. overbelastingsrelais range 375 - 800a - 1SAX821001R1101
Artikelnummer: 22676775 | Fabrikantnummer: 1SAX821001R1101 | EAN: 4013614487422
Het productnummer van de fabrikant is 1SAX821001R1101. Het EAN nummer is 4013614487422. Het interne artikelnummer is 22676775.
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Thermische beveiliging
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Breedte | 244 mm |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Montagewijze | Directaanbouw/separate opstelling |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Hoogte | 111.6 mm |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Instelbaar stroombereik | 375 - 800 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
| Diepte | 187.73 mm |
| Nom. (meet)schakelstroom | 800 A |
| Bedrijfsspanning bij DC | 1000 - 1000 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22676775
Fabrikantnummer: 1SAX821001R1101