Abb Electrode T.B.V.vloeistof niveau meting - 1SVR402902R0000
Artikelnummer: 20715120 | Fabrikantnummer: 1SVR402902R0000 | EAN: 4013614346767
Omschrijving
Abb CM toebeh. v niveauopnemer vloeistof
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR402902R0000. Het EAN nummer is 4013614346767. Het interne artikelnummer is 20715120.
| Klasse |
Niveaubewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Monitorings relais / CM-E
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 23 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Hoogte | 135 mm |
| Diepte | 23 mm |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Max. toegestane aanloopvertragingstijd | 0 s |
| Fysisch meetprincipe | Geleidend |
| Min. instelbare aanloopvertragingstijd | 0 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0 s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Abb Electrode T.B.V.vloeistof niveau meting
Artikelnummer: 20715120
Fabrikantnummer: 1SVR402902R0000