Abb Elr front paneel aardfout relay - 2CSG152436R1202
Artikelnummer: 22370212 | Fabrikantnummer: 2CSG152436R1202 | EAN: 8012542733522
Omschrijving
Abb Pro-M Compact verschilstroom-relais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSG152436R1202. Het EAN nummer is 8012542733522. Het interne artikelnummer is 22370212.
| Klasse |
Verschilstroom-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 96 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Diepte | 74 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Indicatie verschilstroom | Ja |
| Functie | Voor wisselstroomnet |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 5 s |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | 30000 - 30000 mA |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | 0.03 - 30 mA |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product